1.klassi astumine

Kogu info 1.klassi astumise kohta on saadaval lingil

Klassi astumine 2024/25. õa
  1. Taotlus 1. klassi astumiseks esitatakse elektrooniliselt eKooli keskkonnas 1. - 15. märtsini. eKooli kasutajaks saamise ja taotluse täitmise juhendja videojuhend eesti keelesvene keeles ja inglise keeles.
  2. Hiljemalt 20. mail teavitab Tallinna Haridusamet lapsevanemaid elukohajärgsest koolist eKooli kaudu e-posti aadressile või lapse rahvastikuregistri järgsele aadressile.
  3. Tallinna Pae Gümnaasiumis õppekoha vastuvõtmise kinnitamine toimub eKoolis kuni 10. juunini.
  4. Pärast eKoolis koolikoha kinnitamist saadab lapsevanem kooli taotluse. Taotluse saatmine toimub elektrooniliselt aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Taotluse vormi saate SIIT.
  5. Paberkandjal taotlusi esitama ootame lapsevanemat kooli kantseleisse kuni 10. juunini tööpäevadel kell 9.00-15.00. Kaasa võtta lapse dokumendid: sünnitunnistus, tervisekaart, koolivalmidustõend lasteaiast.
  6. Tervisekaart tuuakse juhul kui see on paberkandjal. Kehtiva korra kohaselt edastab perearst tervisekaardi elektrooniliselt otse kooli.
  7. Koolivalmidustõend lasteaiast tuuakse juhul kui see on paberkandjal. Kehtiva korra kohaselt on tõend elektrooniline ja kahepoolselt digiallkirjastatud.
  8. Võimalikele vabadele koolikohtadele võtame taotlusi vastu alates 11.06 kuni 22.06.
  9. Õpilaspileti digifoto saatke aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. märkige pealkirjaks „1. klassi õpilase foto“ , kirjas kirjutage õpilase ees- ja perekonnanimi ja isikukood.
  10. Koolivormi tellimine toimub e-keskkonnas kooli kodulehe kaudu vt avalehelt Lapsevanemale→Koolivorm. Koolivormi ettetellimisperiood on kuni 26.06.