1.klassi astumine

Lugupeetud eelkooli õpilaste lapsevanemad!
Tallinna Pae Gümnaasium alustab vastuvõtu 1.klassidesse 2018.-2019. õppeaastaks
1.klassidesse vastuvõtu tingimusi tutvustav lastevanemate koosolek toimub 15. veebruaril 2018, algusega kell 17.00 kooli aulas.

Vastuvõtt mitteelukohajärgsesse eesti õppekeelega varase keelekümbluse 1. klassi
toimub ülelinnalise konkursi alusel vastavalt katsete ­tulemustele.

1.      Registreerimine katsetele toimub veebilehe kaudu ajavahemikul  1.-9. veebruar 2018. SIIN
2.      Katsed toimuvad Tallinna Pae Gümnaasiumi ruumides 10.-11. veebruaril 2018 kell 10.00.
3.      Katsetel tuleb kaasa võtta pastapliiats, harilik pliiats, värvilised pliiatsid.
4.      Katsed Tallinna Pae Gümnaasiumi eelkoolis õppivatele lastele toimub ajavahemikul 5.-9 veebruar 2018eelkooli tundide ajal.
5.      Otsusest sisseastuja vastuvõtmise/mittevastuvõtmise kohta teavitatakse lapsevanemaid nende e-posti aadressil 16. veebruariks 2018.
6.      Lapsevanem, kes on saanud teate lapse vastuvõtmise kohta, esitab kirjaliku taotluse (e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 25.veebruariks 2018.
7.      Kool edastab sisseastujate nimekirja elektrooniliselt Tallinna Haridusametile hiljemalt 28. veebruariks 2018.
8.      Juhul kui vanem otsustab loobuda sisseastumisest, teatab ta koolile oma soovist kirjalikult e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Avalduse alusel arvatakse laps sisseastujate nimekirjast välja.
9.      Vabanenud kohale kutsub kool lapse, kes sooritas praktilise töö ning järgnes pingereas sisseastujate nimekirjast välja arvatud lapsele.