Eelkool „Proventus“

Ruum

Garderoob

0-А

Regina Popova, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

0-В

Tatjana Videva, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

0-C
keelekümblus

Olesja Ananjeva, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

0-D
keelekümblus

Jevgenia Levtšenko, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

• Õppetöö algab 06.09.2018, lõpeb 30.05.2019.
  • Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetööd ei toimu.
  • Keelekümblusklassis õpe toimub eesti keeles.
  • Õppetöö toimub 2 korda nädalas: teisipäev ja neljapäev.
  • Tunnid algavad 17.00 ja lõppevad 19.00.
  • Õppetööks vajalikud koolitarbed: pinal (2 hariliku pliiatsit HВ, kustukumm, teritaja, 2 pastapliiatsit); värvilised pliiatsid (vähemalt 12 värvi); album/joonistusplokk А4 – 40 lehte.
  • Õppekirjandus: aabits ja töövihikute komplekt on tasulised.
  • Küsimusi saab esitada ettevalmistusrühma juhatajale R.Popovale: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.