Eelkool „Kooliks ettevalmistamine“

Kooliks ettevalmistamine 2020/2021
Avalduste vastuvõtmine Tallinna Pae Gümnaasiumi  eelkooli rühmadesse
2020/2021 õ.a. algab alates 2.märtsist 2020.a kooli  1.korrusel.
Vastuvõtu ajad kella 09.00 kuni kella 15.00. Kaasa tuleb võtta lapse
dokument.
Täpsustavate küsimustega palume pöörduda emaili teel:

Töökorraldus kooliks ettevalmistusrühmades 2019 / 2020.õa

Rühm

Õpetaja nimi ja kontakt

Ruum

Garderoob

0-А

Alevtina Mõlnikova,

0-В

Olga Katritš,

0-C keelekümblus

Olesja Ananjeva, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

0-D keelekümblus

Svetlana Simonova,

• Õppetöö algab 05.09.2019, lõpeb 28.05.2020.
  • Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetööd ei toimu.
  • Keelekümblusklassis õpe toimub eesti keeles.
  • Õppetöö toimub 2 korda nädalas: teisipäev ja neljapäev.
  • Tunnid algavad 17.00 ja lõppevad 19.00.
  • Õppetööks vajalikud koolitarbed: pinal (2 hariliku pliiatsit HВ, kustukumm, teritaja, 2 pastapliiatsit); värvilised pliiatsid (vähemalt 12 värvi); album/joonistusplokk А4 – 40 lehte.
  • Õppekirjandus: aabits ja töövihikute komplekt on tasulised.
  • Küsimusi saab esitada ettevalmistusrühma juhatajale R.Popovale: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.