Eelkool „Proventus“

Ruum

Garderoob

0-А

Svetlana Kolobova, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

0-В

Jelena Fomina, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

0-F

Olga Timofejeva, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 211

0-C keelekümblus

Olesja Ananjeva, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 209

0-D keelekümblus

Roza Skatškova,See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 214

0-E keelekümblus

• Õppetöö algab 07.09.2017, lõpeb 29.05.18.

• Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetööd ei toimu.

• Keelekümblusklassis õpe toimub eesti keeles.

• Õppetöö toimub 2 korda nädalas: teisipäev ja neljapäev.

• Tunnid algavad 17.00 ja lõppevad 19.00.

• Õppetööks vajalikud koolitarbed: pinal (2 hariliku pliiatsit HВ, kustukumm, teritaja, 2 pastapliiatsit); värvilised pliiatsid (vähemalt 12 värvi); album/joonistusplokk А4 – 40 lehte.

• Õppekirjandus: aabits ja töövihikute komplekt on tasulised.

• Täiendav info on ettevalmistusrühma blogis.

• Küsimusi saab esitada ettevalmistusrühma juhatajale R.Popovale: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.