Информация о приеме в первый класс доступна по ссылке

Klassi astumine 2023/24. õa
  1. Taotlus 1. klassi astumiseks esitatakse elektrooniliselt eKooli keskkonnas 1. - 15. märtsini 2023. eKooli kasutajaks saamise ja taotluse täitmise juhendja videojuhend eesti keelesvene keeles ja inglise keeles.
  2. Hiljemalt 20. mail teavitab Tallinna Haridusamet lapsevanemaid elukohajärgsest koolist eKooli kaudu e-posti aadressile või lapse rahvastikuregistri järgsele aadressile.
  3. Tallinna Pae Gümnaasiumis õppekoha vastuvõtmise kinnitamine toimub eKoolis kuni 10. juunini.
  4. Pärast eKoolis koolikoha kinnitamist saadab lapsevanem kooli taotluse. Taotluse saatmine toimub elektrooniliselt aadressil Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Taotluse vormi saate SIIT.
  5. Paberkandjal taotlusi esitama ootame lapsevanemat kooli kantseleisse kuni 10. juunini tööpäevadel kell 9.00-15.00. Kaasa võtta lapse dokumendid: sünnitunnistus, tervisekaart, koolivalmidustõend lasteaiast.
  6. Tervisekaart tuuakse juhul kui see on paberkandjal. Kehtiva korra kohaselt edastab perearst tervisekaardi elektrooniliselt otse kooli.
  7. Koolivalmidustõend lasteaiast tuuakse juhul kui see on paberkandjal. Kehtiva korra kohaselt on tõend elektrooniline ja kahepoolselt digiallkirjastatud.
  8. Võimalikele vabadele koolikohtadele võtame taotlusi vastu alates 11.06.2023 kuni 22.06.2023.
  9. Õpilaspileti digifoto saatke aadressil Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. märkige pealkirjaks „1. klassi õpilase foto“ , kirjas kirjutage õpilase ees- ja perekonnanimi ja isikukood.
  10. Koolivormi tellimine toimub e-keskkonnas kooli kodulehe kaudu vt avalehelt Lapsevanemale→Koolivorm. Koolivormi ettetellimisperiood on kuni 26.06.2023.