Direktori vastuvõtt

9. juunil toimus meie koolis direktori pidulik vastuvõtt tublimatele õpilastele ja nende vanematele. Tegemist on meie kooli traditsioonilise õppeaasta lõpu sündmusega, mida oodatakse alati suure elevusega. Sel õppeaastal olid vastuvõtule kutsutud suurepäraste õpitulemustega õpilased, olümpiaadidel ja konkurssidel silma paistnud noored ning ka meie kooli edukad sportlased. Tunnustuse pälvisid linna võistlustel I koha saavutanud tüdrukute võistkond, III koha saavutanud saalihokimeeskond ning III koha võitnud jalgpallimeeskond. Samuti tunnustati meie kõige kiiremaid teatejooksjaid, kes saavutasid linna võistlustel I, II ja III koha. Vastuvõtu tõeliseks pärliks olid külalisesinejad – akordionisti ja saksofonisti duo Wellsound, kelle suurepärane esinemine lõi piduliku ja meeldejääva meeleolu.
Suur tänu kõigile õpilastele, lapsevanematele, klassijuhatajatele ja õpetajatele tehtud töö, pühendumuse ning toetuse eest. Teie saavutused on meie kooli uhkus.
Soovime kõigile kaunist suve ning kohtumiseni uuel õppeaastal!