10.–19. juunil toimus meie koolis iga-aastane linnalaager 1.–4. klassi õpilastele. Lapsi ootas mitmekülgne ja põnev programm, mis pakkus nii avastamisrõõmu kui ka uusi teadmisi. Laagri jooksul käidi ekskursioonidel vanalinnas, erinevates muuseumides, külastati kino ja loomaaeda, tutvuti Lasnamäe noortekeskuse, päästekomando ning uue Lasnamäe ringmajanduskeskusega. Samuti osaleti praktilistes tegevustes Lasnamäe kunstipaviljonis ning erinevates töötubades koolis.
Kava oli sisukas, arendav ja elamusterohke. Aitäh kõigile osalejatele toreda laagriaja eest. Kohtumiseni järgmisel suvel!
