Juhendid

Vabandame, info hetkel uuendatakse.

Toitlustamine

TPG toitlustamise kord .pdf

1.-9. klassi õpilastele on koolilõuna tasuta.

10.-12.klassi õpilaste koolilõuna maksumus on 56 senti (toidukorra maksumus on 1,34 eurot, millest riigipoolne toetus on 78 senti, õpilase omaosalus 56 senti).
Hinnavahe toidukorra tegeliku maksumuse ja õpilase poolt makstava omaosaluse vahel kaetakse linna eelarve vahenditest.

Ringides osalevate õpilaste toidukorra maksumus on 1,34 eurot.

Tasumine ainult pangaülekandega otse toitlustavale ettevõttele:
Saaja: AS Tuleleek
a/a: EE192200221024028355 (Swedbank)
Viitenumber: 12500019
Selgitusse märkida: Tallinna Pae Gümnaasium, lapse nimi, klass ning kuu või päevad, mille eest tasute.
Ülekande tähtaeg on iga kuu esimene kuupäev.

Lastevanemate koosolekud

Kuupäev

Tegevus

Vastutaja

06.09.2023 kell 18:00

Üldkoosolek l/vanematele veebis

Direktor, õppealajuhatajad, huvijuht

Hoolekogu

Kooli hoolekogu ülesanne on kooli pedagoogide, valla- või linnavolikogu, vanemate, vilistlaste ja kooli tegevust toetavate organisatsioonide ühine tegevus kooli õppe- ja kasvatustegevuse jälgimisel ning õppe- ja kasvatustegevuseks paremate tingimuste loomisele kaasaaitamine.

Hoolekogu liikmed:

Jevgeni Mihhailov See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Sergei Ponomarjov See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Dmitri Kulikov See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Anne-Liisa Antsma See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Julia Nikitin See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Natalia Presnetsova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Veera Gusseva See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Valentina Bortnovski See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tallinna Pae Gümnaasiumi hoolekogu kontaktid: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pae Gümnaasiumi heategevusfond

Pae Gümnaasiumi heategevusfond ootab annetusi meie kooli raskustesse sattunud perekondade toetuseks. Raha jagatakse hoolekogu otsusel.

Panga rekvisiidid on: SEB Pank, EE751010220210972222; MTÜ Tallinna Pae Gümnaasiumi heategu, reg. nr. 80346089.

Eelkool „Kooliks ettevalmistamine“

EELKOOL 2023/2024

Õppetegevus 07.septembril, lõpeb 30.mail.
Tunnid algavad 17.00 ja lõpevad 19.00.
Õppetööks vajalikud koolitarbed: pinal (2 hariliku pliiatsit HВ, kustukumm, teritaja, 2 pastapliiatsit); värvilised pliiatsid (vähemalt 12 värvi); album/joonistusplokk А4 – 40 lehte.
Küsimuste korral palume pöörduda e-maili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eelkooli tunniplaan 2023-2024  alates 07.09.2023

TEISIPÄEV

NELJAPÄEV

A.Mõlnikova

Alla laadida tunniplaani saate siin.

Alamkategooriaid